Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10116
Stary 20.01.2015, 20:52
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Dla chętnych na Eurosport właśnie leci na żywo Mali z Kamerunem - Kasperczak na ławce Mali.
Mali jak kiedyś Wisła pod wodzą Kasperczaka. Te przerzuty na drugą stronę boiska, akcje oskrzydlające...
Odpowiedz cytując