Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17044
Stary 20.01.2015, 16:19
Bieszczad to taka trochę niewiadoma, jedna jaskółka wiosny nie czyni, no ale w Pucharze Polski zagrał nieźle. IMO na drugiego bramkarza może być, jeśli kiedyś przyjdzie mu pobronić w kilku meczach i okaże się słaby, to wtedy będziemy się mogli zacząć martwić. Na razie nie ma co go wykopywać z klubu.

Stjepanovicia mimo wszystko bym zostawiła u nas. Solidny DM.
Odpowiedz cytując