|
Bieszczad to taka trochę niewiadoma, jedna jaskółka wiosny nie czyni, no ale w Pucharze Polski zagrał nieźle. IMO na drugiego bramkarza może być, jeśli kiedyś przyjdzie mu pobronić w kilku meczach i okaże się słaby, to wtedy będziemy się mogli zacząć martwić. Na razie nie ma co go wykopywać z klubu.
Stjepanovicia mimo wszystko bym zostawiła u nas. Solidny DM.
|