|
Bardzo czytelny wykres i analiza. Zabrakło mi tylko wyszczególnienia, że chyba okres od sierpnia do grudnia 2009 roku graliśmy w Sosnowcu dlatego taki spadek frekwencji. Na Suchych Stawach już widać wzrost.
Piszę z pamięci bo nie zaglądałem na 90minut.pl więc w razie czego proszę mnie poprawić.
|