Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30402
Stary 20.01.2015, 13:44
hubert.fan czy nie pomyliłeś tematów , u góry mowa o lasach państwowych a na dole o reprywatyzacji ?

a tutaj najświeższe o lasach państwowych , wyląduje standardowo w koszu jak inne ?

http://wpolityce.pl/polityka/230407-...aga-sie-debaty