Kocur napisał(a):

Do dzisiaj agencja prasowa rządu czyli wybiórcza nie napisała o tym ani słowa. A posiedzenie i głosowanie było - wystarczy wejść na stronę sejmu i przeglądnąć historię głosowań.
|
Nie moge znalezc, możesz rzucić linkiem?
Dwa, czy do zmian w konstytucji, oprócz 75% głosów w sejmie, nie trzeba jeszcze referendum i podpisu prezydenta?