Wyświetl pojedynczy post
Konrad.
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30400
Stary 20.01.2015, 12:57
Kocur napisał(a):Wyświetl post

Do dzisiaj agencja prasowa rządu czyli wybiórcza nie napisała o tym ani słowa. A posiedzenie i głosowanie było - wystarczy wejść na stronę sejmu i przeglądnąć historię głosowań.
Nie moge znalezc, możesz rzucić linkiem?

Dwa, czy do zmian w konstytucji, oprócz 75% głosów w sejmie, nie trzeba jeszcze referendum i podpisu prezydenta?
Ddf