Kamil_mchw napisał(a):

witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową.
|
Czy dobrze rozumiem, że rysunek konstrukcyjny chcesz zrobić w programie do edycji grafiki?