Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28350
Stary 20.01.2015, 12:55
Kamil_mchw napisał(a):Wyświetl post
witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową.
Czy dobrze rozumiem, że rysunek konstrukcyjny chcesz zrobić w programie do edycji grafiki?
Odpowiedz cytując