Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28348
Stary 20.01.2015, 12:27
witam,
mam plik (schemat hali produkcyjnej) w formacie .dwg a chciałbym go zapisać w jakimś innym formacie... np. jpg. Da się? Jak to zrobić... Ogólnie muszę na dachu tej hali narysować turbinę wiatrową.
Odpowiedz cytując