Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30399
Stary 20.01.2015, 10:27
nic nowego o czy byśmy nie wiedzieli ale symptomatyczne http://wpolityce.pl/polityka/230365-...niedowiarkom-k

tutaj urbanoplatfusy próbowały odpowiedzieć na akcje internautów"wygaszone" akcją "wybudowane" no to internauci trochę znależli "wybudowanych"
http://niezalezna.pl/63394-wygaszone-czy-wybudowane-wielka-porazka-prorzadowych-propagandystow

a tymczasem propaganda trwa w najlepsze , urbanoplatfusy" niezniszczalne" w" sądażah" reżimowych , coś zetesel słabuje ale na jesieni się podkręci i plastuś piechociński znów będzie podnosił wesoło dwa kciuki do góry

http://fakty.interia.pl/prasa/news-s...is,nId,1592576
Ostatnio edytowane przez kerim1906 : 20.01.2015 o godz. 10:37.