nic nowego o czy byśmy nie wiedzieli ale symptomatyczne
http://wpolityce.pl/polityka/230365-...niedowiarkom-k
tutaj urbanoplatfusy próbowały odpowiedzieć na akcje internautów"wygaszone" akcją "wybudowane" no to internauci trochę znależli "wybudowanych"
http://niezalezna.pl/63394-wygaszone-czy-wybudowane-wielka-porazka-prorzadowych-propagandystow
a tymczasem propaganda trwa w najlepsze , urbanoplatfusy" niezniszczalne" w" sądażah" reżimowych , coś zetesel słabuje ale na jesieni się podkręci i plastuś piechociński znów będzie podnosił wesoło dwa kciuki do góry
http://fakty.interia.pl/prasa/news-s...is,nId,1592576