Pablo Álvarez - przechodzi z Nacionalu Montevideo do Universidadu Católica.
29-letni obrońca jest wychowankiem Nacionalu, do którego wrócił w 2011 roku. W międzyczasie był zawodnikiem Regginy, Wisły Kraków oraz Panserraďkósu.
http://www.eurofutbol.pl/news/811440...e-chilijskiej/