A wg mnie Lechia spokojnie odpali w tej rundzie. Jakości tam naprawdę jest bardzo dużo, a Brzęczek ma całą zimę na poukładane puzzli, w ósemkę powinni luzno wejść nawet bez Stilicia. Musicie zrozumieć, jesteśmy biednym klubem z milionowymi długami, wiec nie stać nas na zawodników wybijających sie ponad przeciętność. Lechia ma kupę hajsu jest bogata i ona będzie kupować lepszych, nam będą pozostawać odpady w stylu Manuela Cristiano

Im szybciej porzucicie mocarstwowe plany i sny o potędze tym lepiej, rozczarowanie będzie mniejsze. Kilkanaście lat było względnie grubych, teraz mamy te chudsze. I trzeba się do tego przyzwyczaić, a nie zachowywać się jak Janusz na imprezie, któremu marzą się najlepsze dupy, szkoda ze w portfelu 20 złotych i sandały ze skarpetami na nogach.