Wyświetl pojedynczy post
fialo
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69269
Stary 20.01.2015, 01:57
A wg mnie Lechia spokojnie odpali w tej rundzie. Jakości tam naprawdę jest bardzo dużo, a Brzęczek ma całą zimę na poukładane puzzli, w ósemkę powinni luzno wejść nawet bez Stilicia. Musicie zrozumieć, jesteśmy biednym klubem z milionowymi długami, wiec nie stać nas na zawodników wybijających sie ponad przeciętność. Lechia ma kupę hajsu jest bogata i ona będzie kupować lepszych, nam będą pozostawać odpady w stylu Manuela Cristiano Im szybciej porzucicie mocarstwowe plany i sny o potędze tym lepiej, rozczarowanie będzie mniejsze. Kilkanaście lat było względnie grubych, teraz mamy te chudsze. I trzeba się do tego przyzwyczaić, a nie zachowywać się jak Janusz na imprezie, któremu marzą się najlepsze dupy, szkoda ze w portfelu 20 złotych i sandały ze skarpetami na nogach.
Some people think football is a matter of life and death. I assure you, it s much more serious than that. Bill Shankly

Listen fucking stars - you're breaking our hearts!!
Odpowiedz cytując