Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69263
Stary 19.01.2015, 22:52
rafkur napisał(a):Wyświetl post
Nie tylko Tobie tyle, że akurat na tym forum jest to twierdzenie mało polityczne Dużo hałasu a efekt mizerny. Nie zmienia to tego, że dla wielu zawodników jest to fajna opcja na dorobienie - takie przaśne bo przaśne polskie Emiraty - dobra kasa a i człowiek się nie narobi.
Oczywiście z mojej strony to twierdzenie jak najbardziej kontrowersyjne i jestem tego świadom, że nie jest to do końca miejsce na pisanie takich niepoprawnych opinii, ale jednak trzeba sobie zdawać sprawę z tego jak działają kluby podobnego pokroju (w kwestii zarządzania), gdzie jeńców się nie bierze i jeśli zajdzie taka potrzeba to Stilic znajdzie się w Lechii.
Odpowiedz cytując