Wyświetl pojedynczy post
TRNKRN
Senior Member
 
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69259
Stary 19.01.2015, 21:00
Po pierwsze, wbrew pozorom - piłka nie leży do końca po naszej stronie. Przyjdzie klub, który da Semirowi 250-300k euro i perspektywę walki o wysokie cele - to Semir odejdzie. Druga istotna rzecz - co z tego, że zaoferujemy mu sporą kasę, jeśli nie będziemy w stanie się z tego wywiąząć? Prezes sam z kieszeni da? A może poprosi kibiców o zrzutkę? No poważnie. Gaszyński ma jakiś budżet, i albo się pensja Semira w nim zmieści, albo nie. Zwłaszcza, że nie możemy robić kominów płacowych. Do podpisania jest jeszcze kilku innych graczy, więc poczekajmy cierpliwie do końca okienka - wtedy będziemy oceniać. Z Semirem czy bez niego musimy walczyć o puchary, skład nie jest taki słaby, jakby się mogło wydawać. Byleby tylko omijały nas kontuzje a będzie dobrze.
29 MAJA 2012 - MECZ UNIA - WISŁA - WBIJAĆ!!!
Odpowiedz cytując