Temat
:
Nibylandia czyli polityka sportowo-finansowa Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
gukfva
Member
Od: 09.2006
Offline
#
8967
19.01.2015, 19:08
http://www.ecaeurope.com/PageFiles/7...%20WC%2014.pdf
Wisla Krakow jako jedyny polski klub jest uprawniony do benefitu od FIFA. Jesli dzialacze klubu tu nie zagladaja, to dajcie im znac prosze. Informacja gratis.
gukfva
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do gukfva
Znajdź inne posty napisane przez gukfva