Wyświetl pojedynczy post
gukfva
Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8967
Stary 19.01.2015, 19:08
http://www.ecaeurope.com/PageFiles/7...%20WC%2014.pdf
Wisla Krakow jako jedyny polski klub jest uprawniony do benefitu od FIFA. Jesli dzialacze klubu tu nie zagladaja, to dajcie im znac prosze. Informacja gratis.
Odpowiedz cytując