|
Nie tacy zawodnicy jak Stilic odchodzili z Wisły a my dalej bez nich zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski.
Wisła to 110 lat historii futbolu i tradycji w tym mieście ,to 13 MP i na tym nie koniec....
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
|