|
Jezus Maria Semir nie!! Nie rób tego!
Wisła Cię potrzebuję
Kraków Cię potrzebuję
KIBICE Cię potrzebują ale Ci prawdziwi a nie to kibolstwo w kurtkach za 1000zł!
Nie bez powodu masz dwie gwiazdy na łokciach!
P.S. Semir jak dostanie chociaż ciut lepszą ofertę z innego klubu to s.......i w podskokach bo to zwykły piłkarz który nie ma nic wspólnego z Wisłą czy Krakowem
|