|
Postąpili z nim podobnie jak my ze Stiliciem. Wątpię, żeby jego powrót był realny. Może mamy trochę lepszy PR ostatnio, ale tak naprawdę nie widać żadnych konkretnych ruchów. Skoro nie stać nas na 50 czy tam 100 tysięcy euro na transfer, to jak będziemy takiemu Meliksonowi płacić pensję (choć nie wiem ile on wtedy zarabiał, ale to była era Basałaja więc pewnie nieźle).
|