AYALA napisał(a):

Nie no fajnie, grał u nas i w ogóle zachwycał, ale czemu mu się tam kontakt kończy teraz? Czemu tak krótki podpisał? I wreszcie można by szukać nowych zawodników którzy w Wiśle jeszcze nie grali. Podobał mi się Vlasko czy jak on tam miał ...