Polecam zakupić aktualny tygodnik W Sieci- bardzo dobry artykuł o chęci sprzedaży Lasów Państwowych przez koalicję PO-PSL na pokrycie odszkodowań Żydom za mienie utracone w czasie II wojny światowej.
Wstępne szacunki sugerują, że odszkodowania mogą sięgać ponad 60 MILIARDÓW DOLARÓW !
Dlaczego tej informacji nie podały żadne media w POlsce a zajmują się duperelami ?
http://fakty.interia.pl/prasa/news-w...ow,nId,1591990
Ostatnio edytowane przez heoij : 19.01.2015 o godz. 14:24.
|