|
Patrząc na to zestawienie można powiedzieć że na mecz gdzie nie ma jakiegoś super przeciwnika na Wisłę przychodzi 10-11 tys. luda. W czasie gdy był bojkot na takie mecze chodziło średnio 5 tys.
Co podkreśla tylko to co mówię od lat nie ma Wisły bez ultrasów ale również nie ma Wisły bez pikników. Albo dogadamy się we własnym gronie albo ugrzęźniemy w tym gównie które teraz jest.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 19.01.2015 o godz. 10:01.
|