Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30357
Stary 17.01.2015, 21:08
Smuga napisał(a):Wyświetl post
kerim, czyli sprawdzi się scenariusz, o którym mówiłem. Kilku związkowców za milczenie dostanie ciepłe posadki albo miejsca na listach wyborczych. A zwykłe „szaraki” znowu zostaną wyautowane. I dalej będą kręcić się w tym:

nie wierzyłem w to ale wygląda to na regularną ustawkę , z jednym zastrzeżeniem związki górnicze wychodzą ze" starcia" z podniesionym czołem , kopacz"na metr w głąb" wychodzi na idiotkę czekam na zakończenie bo po pacyfikacji górników w zabrzu sytuacja może wymknąć się spod kontroli , podobno jak piszą ta noc zdecyduje co postanowią szeregowi górnicy