@FraMat i
@Jaroo1 niepotrzebnie zaczynacie drzeć koty o, byle co. Obaj wypowiadacie się tu dość długo żaden z Was nigdy nie posunął się do podobnych zagrywek jak yourkuś. Każdy z Was ma prawo do swoich poglądów. Jakaś kolizja w tych poglądach nie jest podstawą, żeby publicznie prać brudy. Następnym razem niech każdy z Was weźmie sobie do serca słowa Norwida:
Cytat:
|
„Umiemy się tylko kłócić albo kochać, ale nie umiemy się różnić pięknie i mocno.”
|
Wiadomy użytkownik napisał(a):
Od 1968 roku mając 9 lat do 15 roku życia chodziłem na mecze Wisły i to za darmo.
Teraz ze względu na zamieszkanie chodzę na mecze Wisły jeżeli gra w Gliwicach lub Zabrzu.
Ale to nie ma nic wspólnego z miłością do PISu...tfu.
|
„Kibic” Wisły pozwala sobie na tak prymitywną akcję z avatarem rodem ze stron pasiastej sąsiadki. Ten sam „kibic” nie wie , co oznacza użycie słowa „policja” w kontekście Wisły i przez kogo nadmiernie jest to wykorzystywane. Nigdy nie wypowiedział się w jakichkolwiek tematach dotyczących naszego klubu. Pełno go, za to w temacie politycznym i identycznych wątkach, tylko że na innych stronach internetowych. A jak tłumaczy swoje skandaliczne zachowanie z wklejeniem profanującego herb Wisły avatara? Zamiast przeprosić tłumaczy się... niewiedzą! No ręce dosłownie opadają. Facet po czyś takim powinien udać się na banicję z wilczym biletem w ręku. No, ale widocznie nikomu, to nie przeszkadza. Tragifarsa będzie trwała dalej.
