Piszecie, że mamy duet Guzmics - Głowacki, więc Chavez jest zbędny. Zeszły sezon niczego was nie nauczył? Przyjdą kartki, kontuzje, i na Legii wyjdzie w obronie Czekaj z Urygą i dostaniemy piątkę. Musimy mieć szeroką kadrę! 3 środkowych obrońców to absolutne minimum. Jest jeszcze Dudka, ale on będzie grał na defensywnym pomocniku - wątpie żeby Ostoja go wygryzł. Ewentualnie będzie łatał dziury na bokach obrony.
Inna sprawa, że Chavez ma za wysoki kontrakt jak na rezerwowego. Wydaje mi się jednak, że to uczciwy gość, zależy mu na grze u nas i zgodzi się na obniżkę, tak jak kiedyś Garguła.
Niech mu Smuda zabroni saneczkarstwa i środek obrony mamy najlepszy w lidze
Cytat:
2015-01-16 20:58
Lolek
Manoel Cristiano Ribeiro Lemes
Gościu testy medyczne miał wczoraj, wszyscy o tym mówili i pisali od tygodnia, pozostaje mi tylko potwierdzić.......pozdro
|