Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8934
Stary 17.01.2015, 16:42
ABGwislakABG napisał(a):Wyświetl post

Problemem jest bezsensowne prawo odnośnie penalizacji pirotechniki.
o ile na temat bezpieczenstwa rac nie ma co dyskutowac bo faktycznie normalnie używane nikomu krzywdy nie czynia,to faktem jest,ze ich odpalenie powoduje zadymienie stadionu i koniecznośc przerwania meczu.o ile mnie pamięć nie myli był to jeden z argumentów aby zakazać pirotechniki
Ostatnio edytowane przez picasso : 17.01.2015 o godz. 17:10.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując