ABGwislakABG napisał(a):

Problemem jest bezsensowne prawo odnośnie penalizacji pirotechniki.
|
o ile na temat bezpieczenstwa rac nie ma co dyskutowac bo faktycznie normalnie używane nikomu krzywdy nie czynia,to faktem jest,ze ich odpalenie powoduje zadymienie stadionu i koniecznośc przerwania meczu.o ile mnie pamięć nie myli był to jeden z argumentów aby zakazać pirotechniki