Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69150
Stary 17.01.2015, 12:38
FraMat napisał(a):Wyświetl post
...

Oczywiście, jeśli drużyna go nie zaakceptuje, a Smuda będzie go lekceważył i dawał do zrozumienia, że Osman jest tylko zawalidrogą to nic z tego nie będzie
Zgadzam się z Tobą.
Wkurza mnie w Smudzie, mimo całej sympatii do starszego jegomościa, wlasnie to gadanie że "postaramy sie go pozbyć" albo "Bierzemy tego napastnika bo na lepszego nas nie stać. Ale nie był naszym pierwszym wyborem".
Rozumiem że to prawda i trener nie kłamie, ale zawodników to chyba nie wzmacnia.

Chociaż pisząc to, dochodzę do wniosku, że jeśli zawodnik poradzi sobie z nieprzychylnym sobie trenerem to chyba nic juz go nie zabije. Wiec może to być zaplanowane działanie...

Odpowiedz cytując