Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3492
Stary 17.01.2015, 12:23
Nie myśleliście czasem nad aktualizacją regulaminu? Wnioskuję patrząc po dacie wejścia w życie i edycji, że owe zasady były tworzone w erze internetów gdzie grupa myśląca była większością, a nie mniejszością na forum.

Dwa- można byłoby w nim zawrzec jakieś ramy karne. Np. trolling- 2 tygodnie, uporczywe wklejanie linków- tydzień czy coś w ten deseń.

Nie będę ukrywać, że do takich przemyśleń inspiruje mnie temat politycznym i chihuahua w roli głównej.
Anty PO-PiS!!!
Odpowiedz cytując