|
Nie myśleliście czasem nad aktualizacją regulaminu? Wnioskuję patrząc po dacie wejścia w życie i edycji, że owe zasady były tworzone w erze internetów gdzie grupa myśląca była większością, a nie mniejszością na forum.
Dwa- można byłoby w nim zawrzec jakieś ramy karne. Np. trolling- 2 tygodnie, uporczywe wklejanie linków- tydzień czy coś w ten deseń.
Nie będę ukrywać, że do takich przemyśleń inspiruje mnie temat politycznym i chihuahua w roli głównej.
|