Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30349
Stary 17.01.2015, 11:50
To forum kibiców Wisły Kraków - klubu z którym nie masz nic wspólnego. Za wstawienie takiego avatara powinieneś wylecieć stąd na zbity pysk pajacu.