Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30343
Stary 17.01.2015, 11:12
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czyli pasuje Ci podeptany przez yorka herb Wisły - dobrze wiedzieć. Jeśli podciągasz to pod inne poglądy to wybacz, jesteś kretynem (w sumie - też mi odkrycie...).
nie dziwi , to warszawiaczek , przynajmniej kiedyś tak pisał