Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30340
Stary 17.01.2015, 09:59
Szpen napisał(a):Wyświetl post
Przyda się koledze odpoczynek, może 2 tygodnie wystarcza.

Ja rozumiem, że na forum kibiców przeważa opcja nacjonalistyczno-prawicowa, ale każdy tutaj jest za monitorem człowiekiem wiec odrobina szacunku dla drugiej osoby jest wskazana. To że ktoś ma inne poglądy nie oznacza ze jest cwelem czy ....a.
Spójrz sobie na avatar yorka, który przypomniał Smuga a potem jeszcze raz zastanów się nad swoją wypowiedzią.