Szpen napisał(a):

Przyda się koledze odpoczynek, może 2 tygodnie wystarcza.
Ja rozumiem, że na forum kibiców przeważa opcja nacjonalistyczno-prawicowa, ale każdy tutaj jest za monitorem człowiekiem wiec odrobina szacunku dla drugiej osoby jest wskazana. To że ktoś ma inne poglądy nie oznacza ze jest cwelem czy ....a.
|
Spójrz sobie na avatar yorka, który przypomniał Smuga a potem jeszcze raz zastanów się nad swoją wypowiedzią.