Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30339
Stary 17.01.2015, 09:51
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
No właśnie, przypomniałeś mi, że ta ....a - york - miał kiedyś taki avatar za co dostał bana, jak widać nie dożywotniego. Ciekawe w jakim celu taki cwel jest na tym forum trzymany.
Tak samo administracja szanuje pewne świętości i jest ideowa jak ci politycy. Tamci ciągle przycinają w uja i tu to samo. Zamiast zrobić porządek na forum to się trzyma takich śmieci, chyba tylko po to żeby kabzę nabijali adminowi. Śmieszne i żałosne.
Przyda się koledze odpoczynek, może 2 tygodnie wystarcza.

Ja rozumiem, że na forum kibiców przeważa opcja nacjonalistyczno-prawicowa, ale każdy tutaj jest za monitorem człowiekiem wiec odrobina szacunku dla drugiej osoby jest wskazana. To że ktoś ma inne poglądy nie oznacza ze jest cwelem czy ....a.