Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Ireland

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4070
Stary 17.01.2015, 01:37. Co by było gdyby nie wszedł Adidas
Kiedyś obiecałem, proszę bardzo:


Sorki za jakość zdęcia
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Odpowiedz cytując