Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Darkh
Member
Od: 06.2003
Skąd: Ireland
Offline
#
4070
17.01.2015, 01:37. Co by było gdyby nie wszedł Adidas
Kiedyś obiecałem, proszę bardzo:
Sorki za jakość zdęcia
... dobra strona tego wydarzenia to fakt, że mamy już wakacje...
Darkh
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Darkh
Znajdź inne posty napisane przez Darkh