kerim1906 napisał(a):

szpeniu zgłosisz votum seperatum jak ktoś "wtrąci" sę do Twojego kredytu , jak znasz "zasady" kredytów frankowych to wiesz jak to wyglądało ? widziałeś jakiegoś franka ? był tylko pusty zapis ksiegowy , tyle i aż tyle , gansterka-banksterka przy aprobacie KNF-u , widzę że zauważasz inne problemy "frankowe" , paradoksalnie temat dotyczy całej gospodarki i finansów
|
ja jestem zadowolony z mojego kredytu w chf i nie zmieniłbym go na PL. Oszczedziłem sporo kasy, a że teraz wyższa rata bedzie? trudno, jakbym miał w naszej walucie to miałbym takiej wysokosci rate od samego początku.
Ty kerimku za to nie zaważasz jak kłamie PiS ludziom w twarz co? Nie zgadzali sie na przykręcenie śruby kredytom w walucie a teraz wysyłają listy, żeby im pomóc. Wiesz jak to się nazywa?