Wyświetl pojedynczy post
Arapaho
Senior Member
 
 
Od: 06.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30324
Stary 16.01.2015, 17:26
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Zastanawialiście się kiedyś czemu to wszystko tak wygląda? Zastanawialiście się dlaczego PiS, SO i LPR nie potrafiły się dogadać? Dlaczego w ostatnich latach od PiSu odłączają się ludzie, tworzą PJNy, SP. Zawsze kiedy jest jakaś nadzieja na wygranie wyborów to oni się osłabiają żeby później znowu się łączyć. Dlaczego przy ostatnich wyborach Gowinowcy się nie połączyli z PiSem?
A teraz KNP, wydawałoby się, że idą dobrą drogą, że mogą namieszać i siup. Jakoś tak dziwnie wychodzi, że wszystko się pieprzy przed wyborami, właśnie wtedy gdy jest szansa, jakaś nadzieja, że może tym razem będzie dobrze.
Może to wszystko nie dzieje się przypadkiem i jest to taka gierka pewnych osób czy grup osób żeby zawsze namącić i popsuć, żeby dalej pozostało tylko gadanie/komentowanie poczynań partii rządzącej a samemu być wiecznie w opozycji i się tylko mądrzyć.
Na prawdę prawa strona w Polsce jest taka głupia, że nie może dojśc do wniosku, że nie łącząc się z PiSem - casus PJN, SP i Gowina - sami gówno ugrają więc co by nie było to mają dwa wyjścia. Albo siedzieć w PiSie i robić politykę albo przestać się nią zajmować. Na prawdę ludzie z KNP nie rozumieją, że znowu dzieląc tę partię zarówno jedni jak i drudzy gówno ugrają?
Dziwne jest to wszystko, oj dziwne.
NIc nie jest dziwne - wystarczy że w każdej partii prawicowej znajdzie się kilku łasych na stanowiska lub kilku bezideowych półgówków lub kilku bardzo inteligentnych agentów wpływu i rozwalą każdą inicjatywę. Jedyna -moim zdaniem - możliwość uniknięcia tego to kontrola przez ich wyborców i to kontrola aktywna na ulicach i docelowa koalicja wartości między głównymi graczami . Jak prawica chce coś ugrać to muszą połączyć siły choćby na podstawowym poziomie wspólnego frontu przeciwko lewakom,postkomunie i ich przydupasom okrągłostołowym, PO odcięta od kroplówki budżetowej rozpadnie się w pył bo ich nic nie łączy ,a reszta bez PO nic nie będzie znaczyć, bo PSL 2 kadencje bez synekur też pójdzie do piachu ,SLD z każdym rokiem będzie słabsze- pewnie z czasem powstanie jakaś nowa partia laicka o łagodniejszej twarzy od palikociarzy ale nie daje im więcej niż 8-10 %
...........................
– Panie marszałku, a jaki program tej partii?
– Najprostszy z możliwych. Bić ....y i złodziei, mości hrabio.
Opis: rozmowa hrabiego Skrzyńskiego z Piłsudskim na temat możliwości założenia przez Piłsudskiego partii politycznej