Wyświetl pojedynczy post
Blaszczu16
Koneser
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Wschód

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22033
Stary 16.01.2015, 16:26
Mi się zawsze świetnie grało na lekkiej bani. Kumplowi też wszystko wchodziło, więc musi coś w tym być. Po alko jesteś na tyle wyluzowany, że masz wyjebane na tremę.
Odpowiedz cytując