Jaroo1 napisał(a):

Zastanawialiście się kiedyś czemu to wszystko tak wygląda? Zastanawialiście się dlaczego PiS, SO i LPR nie potrafiły się dogadać? Dlaczego w ostatnich latach od PiSu odłączają się ludzie, tworzą PJNy, SP. Zawsze kiedy jest jakaś nadzieja na wygranie wyborów to oni się osłabiają żeby później znowu się łączyć. Dlaczego przy ostatnich wyborach Gowinowcy się nie połączyli z PiSem?
A teraz KNP, wydawałoby się, że idą dobrą drogą, że mogą namieszać i siup. Jakoś tak dziwnie wychodzi, że wszystko się pieprzy przed wyborami, właśnie wtedy gdy jest szansa, jakaś nadzieja, że może tym razem będzie dobrze.
Może to wszystko nie dzieje się przypadkiem i jest to taka gierka pewnych osób czy grup osób żeby zawsze namącić i popsuć, żeby dalej pozostało tylko gadanie/komentowanie poczynań partii rządzącej a samemu być wiecznie w opozycji i się tylko mądrzyć.
Na prawdę prawa strona w Polsce jest taka głupia, że nie może dojśc do wniosku, że nie łącząc się z PiSem - casus PJN, SP i Gowina - sami gówno ugrają więc co by nie było to mają dwa wyjścia. Albo siedzieć w PiSie i robić politykę albo przestać się nią zajmować. Na prawdę ludzie z KNP nie rozumieją, że znowu dzieląc tę partię zarówno jedni jak i drudzy gówno ugrają?
Dziwne jest to wszystko, oj dziwne.
|
Agenci po prostu dobrze wykonują swoją pracę.