Wyświetl pojedynczy post
emj10
Senior Member
 
Od: 05.2006
Skąd: Opoczno/Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30319
Stary 16.01.2015, 15:50
Chyba pierwszy pisałem, że będziemy mieć KNP, nową partię Korwina i do tego jeszcze może Stonoga sié nawróci i kolejną partię zarejestruje. Nie da się ukryć, że wiosenny sukces Korwina tylko nasilił ruch przez pączkowanie