uposledzony_ale_kumaty napisał(a):

"Wygaszona" Stocznia Gdańska przez PO (inwestor z Kataru rozpłynął się w powietrzu)
|
Rozumiem ,że ten obrazek dedykujesz też panu posłowi Jaworskiemu z PIS który był prezesem stoczni w latach 2006-2008 (z zawodu jest etnologiem)