Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30318
Stary 16.01.2015, 15:49
uposledzony_ale_kumaty napisał(a):Wyświetl post
"Wygaszona" Stocznia Gdańska przez PO (inwestor z Kataru rozpłynął się w powietrzu)
Rozumiem ,że ten obrazek dedykujesz też panu posłowi Jaworskiemu z PIS który był prezesem stoczni w latach 2006-2008 (z zawodu jest etnologiem)