|
Cała ta sprawa z ustawą przepychaną nocą przez Sejm jak dla mnie jest ustawką - bynajmniej nie dla Kopacz (ta Pani premierą czy kimś podobnym zostanie tylko do wyborów bez względu kto je wygra), tylko dla naszego szacownego Pą Prezydą, który jestem pewien, że biorąc pod uwagę co dzieje się na Śląsku, po prostu zawetuje ustawę i zostanie ona wyrzucona na śmietnik. Pą Prezydą zyska dzięki temu wspaniały efekt w postaci twarzy obrońcy ludu, górników itd przed zakusami "złego" rządu i no wspaniały bonus na początek kampanii wyborczej. Lepszego sobie nikt wymarzyć nie mógł......
pozdrawiam
JAZDA, JAZDA, JAZDA BIAŁA GWIAZDA !!!!!!!!!!!!!!!!!!
|