Wyświetl pojedynczy post
kerim1906
Banita
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30309
Stary 16.01.2015, 12:11
Lemoniadowy Joe napisał(a):Wyświetl post
Serio tym nie masz 13 -14 lat ?
ja myślę że yorkuś ze swoimi poglądami ma emeryturę resortową , jeżeli jest prawdą co pisze to powinien oddać kaskę za 30 lat pracy w górnictwie , yorkus przeliczysz ile dopłaciliśmy do Ciebie ?