Lemoniadowy Joe napisał(a):

|
Serio tym nie masz 13 -14 lat ?
|
ja myślę że yorkuś ze swoimi poglądami ma emeryturę resortową

, jeżeli jest prawdą co pisze to powinien oddać kaskę za 30 lat pracy w górnictwie , yorkus przeliczysz ile dopłaciliśmy do Ciebie ?