Wyświetl pojedynczy post
ABGwislakABG
Senior Member
 
 
Od: 06.2009
Skąd: kmwtw

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30308
Stary 16.01.2015, 12:10
13-14 tki to mu ktoś za.......ił jak pracował na szychcie. Podobno od 20 lat ich nie ma (cytat z yorkusia) !

Nie mniej jednak jego posta sobie zapisałem by czasem się nie okazało, że był jeszcze taksiarzem, dźwigowym, żywym towarem do domu rozpusty w niemczech etc.
Anty PO-PiS!!!