jendrus napisał(a):

|
Wg twojego rozumowania spitale wszystkie bez wyjątku też trzeba sprywatyzować ?
|
POZety to chyba wszystkie są w prywatnych rekach, i to funkcjonuje.
Lekarze może i narzekają ,ale nikt przychodni nie zamyka a powstają nowe.
Kop. Silesia jest prywatna i dobrze sobie radzi (a miało już ją nie być) Bogdanka podobnie.