Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30305
Stary 16.01.2015, 11:56
jendrus napisał(a):Wyświetl post
Wg twojego rozumowania spitale wszystkie bez wyjątku też trzeba sprywatyzować ?
POZety to chyba wszystkie są w prywatnych rekach, i to funkcjonuje.
Lekarze może i narzekają ,ale nikt przychodni nie zamyka a powstają nowe.
Kop. Silesia jest prywatna i dobrze sobie radzi (a miało już ją nie być) Bogdanka podobnie.