Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30304
Stary 16.01.2015, 11:49
york09 napisał(a):Wyświetl post
A który rząd zrobił coś dobrego dla kopalń? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.
Nie napisałem nic takiego, więc do czego pijesz? Od 7 lat większość ma PO + PSL, był czas na restrukturyzację lub prywatyzację, mieli do tego wszystkie możliwe narzędzia.