york09 napisał(a):

|
A który rząd zrobił coś dobrego dla kopalń? Jakoś nie mogę sobie przypomnieć.
|
Nie napisałem nic takiego, więc do czego pijesz? Od 7 lat większość ma PO + PSL, był czas na restrukturyzację lub prywatyzację, mieli do tego wszystkie możliwe narzędzia.