Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
Od: 04.2013
Offline
#
30300
16.01.2015, 11:25
Kto jest za dopłacaniem do górnictwa, a kto za dopłacaniem do "frankowców"
AYALA Kerim
ile możecie z własnej kasy przeznaczyć na uratowanie górnictwa?
Ja jako emeryt górniczy oddałem 3 t węgla (bo tyle mi zabrali)
york09
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez york09