Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30300
Stary 16.01.2015, 11:25
Kto jest za dopłacaniem do górnictwa, a kto za dopłacaniem do "frankowców"
AYALA Kerim ile możecie z własnej kasy przeznaczyć na uratowanie górnictwa?
Ja jako emeryt górniczy oddałem 3 t węgla (bo tyle mi zabrali)