palikot napisał(a):

|
Jeśli koszty związane z wymianą bramy, odszkodowań poszkodowanym, wizerunku, marketingu itp. to ok.
|
Przeciez SKWK podczas juz spotkań z łysym powiedziało ze odpowiedzialności nie wezmą za zachowania kibiców..
no ale nieważne.
a co do odpowiedzialności zbiorowej nie piszesz chyba o wydarzeniu predensowym które miało miejsce raz i chodziło o wrzucenie rac na stadion.