Wyświetl pojedynczy post
TS&ZKS
Senior Member
 
Od: 10.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8921
Stary 15.01.2015, 20:40
Lukasz napisał(a):Wyświetl post
Nie trudno sobie wyobrazić sytuację w której klub chce akredytować tych dziennikarzy którzy będą pisali pozytywnie o klubie W tym celu prosi ich o podpisanie oświadczenia w którym zobowiązują się do dbania o jego dobre imię.
Proste? Niby tak ale gdy ten system się nie sprawdzi, następnym krokiem będzie wskazywanie przez klub osób które łamią zobowiązanie i piszą nieprzychylnie Klarowny przykład na to że to o czym dyskutujemy, jest o jeden krok dalej niż to co zaproponował Bednarz w stosunku do kibiców?
Ty serio tego nie rozumiesz o co tu chodzi czy tylko głupiego udajesz. 20 osób pisze, że nie chodzi o złe pisanie tylko o pisanie KŁAMSTW, a ten dalej swoje. Czytając to trace wiare w ludzkość.
Odpowiedz cytując