Wyświetl pojedynczy post
york09
Banita
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#30292
Stary 15.01.2015, 11:31
kerim1906 napisał(a):Wyświetl post
Jaroo1 powtarzasz się , poza tym dzisjaj rozmawiamy o likwidacji polskiego górnictwa
Po pierwsze Kerimku to nie ty decydujesz o czym dzisiaj rozmawiamy.
Po drugie to górnictwo powinno być dawno sprywatyzowane (czego PiS się bardzo boi) nie wiem dlaczego.