kerim1906 napisał(a):

|
Jaroo1 powtarzasz się , poza tym dzisjaj rozmawiamy o likwidacji polskiego górnictwa
|
Po pierwsze Kerimku to nie ty decydujesz o czym dzisiaj rozmawiamy.
Po drugie to górnictwo powinno być dawno sprywatyzowane (czego PiS się bardzo boi) nie wiem dlaczego.