Jaroo1napisałem Ci że wielokrotnie krytykowałem tą ustawę i krytykowałem PIS za głosowanie za nią , popełnili błąd , ale nie przekreślę ich jako nadzieje na zmiany , mogę sie mylić jak kiedyś z bolkiem za którym głosowałem a okazał się szmatą ,niech porządzą kadencje i wtedy się okaże czy są warci zaufania, lepszej i silniejszej alternatywy na dzisjaj nie widzę