http://www.90minut.pl/news/244/news2...-Grendela.html
pamiętam, że jak Cikos u nas grał to trochę się o nim pisało. Przebić Górnika chyba powinniśmy
A tak swoją drogą to co się dzieje na tej Słowacji że taka ucieczka ich zawodników. To może być 4. tej zimy i naprawdę każdy solidny na papierze.