Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#17028
Stary 14.01.2015, 22:07
http://www.90minut.pl/news/244/news2...-Grendela.html

pamiętam, że jak Cikos u nas grał to trochę się o nim pisało. Przebić Górnika chyba powinniśmy

A tak swoją drogą to co się dzieje na tej Słowacji że taka ucieczka ich zawodników. To może być 4. tej zimy i naprawdę każdy solidny na papierze.
Odpowiedz cytując