Jaroo1 po pierwsze nie przesadzaj z tym fanatykiem,, bardziej zwolennikiem ,po drugie co Ty masz z tymi Żydami , jakiś problem ? kilka razy krytykowałem tą ustawę i uważam ją za szkodliwą , krytykowałem za to PIS , nie zmienia to faktu że jest to marginalna sprawa chociaż uważam ją za błąd, pisałem kilka razy że PIS jest jedyną realną siłą mogącą przeprowadzić zmiany i to gruntowne, kto to zrobi według Ciebie ? KNP z Marosikiem ? czy RN z Bosakiem? nie mam nic do nich ale nie jest to siła zdolna do przeprowadzenia realnych zmian , tylko wspólne działanie może doprowadzić do zmian
IncognitoTSW , zagrożeniem nie są Zydzi tylko islam , im wcześniej sobie to uświadomimy tym lepiej