gypsy napisał(a):

|
.... IMO odebranie akredytacji jest jasnym sygnałem, że klub sobie na takie zachowania nie pozwala.
|
Tylko zanim klub się zmusi do cofania akredytacji nierzetelnym dzienikarzom może lepiej zacząć od swojego podwórka. Przykłąd pierwszy z brzegu:
Cytat:
|
Po pierwsze, nie jest prawdą, że „część SKWK wypomina grę i pracę w Legii Warszawa” p. Jackowi Bednarzowi. SKWK nigdy nie oceniało negatywnie p. Bednarza, a zarzuty w tym zakresie podniesione przez p. Jawora nie mają żadnych podstaw.
|
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...wyborczej.html
Cytat:
|
W artykule, którego lekturę właśnie rozpoczynacie przedstawimy Wam bardzo dokładnie ile Nasz Klub traci na nieudolnym zarządzaniu spółką przez byłego piłkarza Legii Warszawa.
|
http://skwk.pl/skwk/4-stowarzyszenie...-bednarza.html
Nie to że bronie Jawora czy GW - wątpie tylko w rzetelnośc i sprawiedliwość takiej cenzury.
JM:"Życie jest jak rower - nie kręcisz nie jedziesz" TF: "Dziś Wisła Kraków ma zapewnione optymalne warunki prowadzenia działalności sportowej."
"... jakieś dziwne wizje zagłady (..) Nie wiem czym to jest spowodowane, nie wnikam w to, ale trochę mnie to niepokoi"
TS: Zajmujemy się sportem, nie sprawiedliwością, ani praworządnością.(..) Towarzystwo Sportowe „Wisła” Kraków informuje, iż od godziny 16.00 nie jest już właścicielem piłkarskiej spółki Wisła Kraków SA