Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8897
Stary 14.01.2015, 17:50
mr_kwolf napisał(a):Wyświetl post
Pięknie, dożyliśmy czasów w których kibice cieszą się z powrotu cenzury na stadionach. Co następne? Donoszenie na swoich? Łapanki?

Masz problem z odróżnieniem darmowego wejścia na stadion (akredytacja) z wejściem na takich zasadach jak każdy kibic ?
Widać, ze tak skoro używasz wielkich słow o cenzurze. Nikt nie zabrania wejścia na stadion takiemu gnojkowi ze szmatławca jak zapłaci za bilet i siadzie sobie grzecznie na jakimś sektorze.
Odpowiedz cytując